Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

Sugerowane kategorie:

  Produkty
  Brzeszczoty Części zamienne i akcesoria Elektronarzędzia Frezy trzpieniowe Frezy bruzdujące Frezy do Alucobond Frezy do corianu Frezy do boazerii Frezy do korytek i czasz Frezy do listew dzielących Frezy do otworów pod zamek Frezy do parapetów Frezy do płaszczyzn Frezy do płycin Frezy do połączeń kątowych Frezy do połączeń klejonych Frezy do połączeń na "jaskółczy ogon" Frezy do połączeń palcowych i klinowych Frezy do połączeń pióro-wpust Frezy do poręczy Frezy do ramiaków Frezy do rowków Frezy do szuflad Frezy do twardych materiałów Frezy do wycinania otworów Frezy do uchwytów Frezy do ukosowania Frezy do wpustów Frezy do wręgowania Frezy do wsuwek typu T Frezy do wyrównywania krawędzi Frezy fazujące Frezy kuliste Frezy literujące Frezy piłkowe Frezy pod śruby Frezy pod uszczelkę Frezy pod zawiasy Frezy z ostrzem lutowanym Frezy profilowe Akcesoria do frezów Frezy profilujące "Lonnie Bird" Frezy proste Frezy trymujące Frezy typu "półwałek" Frezy zaokrąglające Frezy żłobiąco-zaokrąglające Frezy do CNC Głowice frezarskie i noże Noże strugarskie Otwornice cmt Piły tarczowe Płytki wymienne Przyssawki do cnc Sękowniki i środkowce Stoły frezarskie Systemy i akcesoria Uchwyty do CNC Wiertła maszynowe i akcesoria Wiertła oscylacyjne Wiertła niestandardowe Zestawy frezów trzpieniowych testowe

  Ostatnio dodane opinie
  jakość dobra, cena bardzo dopasowana do moich możliwości i uczciwości kupieckiej - oglądałem ... Narzędzie bardzo pomocne przy wykonywaniu tego typu polaczen pierwsze pada łożysko, ale frezowałem w sklejce więc mogło nie wytrzymać Porządny zestaw. Bardzo dobra relacja jakość/cena. Polecam więcej

  Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, proponowane przez nas frezy do drewna oraz innych materiałów cechują się trwałością, niezawodnością oraz doskonałymi parametrami technicznymi.

  Zaawansowane systemy produkcji sprawiają, że spełniają one wysokie normy jakościowe i są chętnie wykorzystywane przez zakłady stolarskie, fabryki mebli oraz w wielu rozmaitych branżach na maszynach CNC jak również frezarkach ręcznych. 

  W dziale tym znajdą Państwo szeroki wybór frezów trzpieniowych, obejmujący między innymi frezy do ukosowania, frezy wykańczające, frezy profilowe, frezy bruzdujące, frezy trymujące, frezy zaokrąglające, frezy do połączeń, frezy kształtowe.

   

  Cena od - do
  -
  Producent
  Gwarancja
  Sortowanie
  FREZY TRZPIENIOWE
  NASZE SERWISY
  ważne informacje do pobrania katalogi
  Punta oferuje maszyny stolarskie do drewna i narzędzia do CNC. W ofercie również frezy palcowe, frezy spiralne czy frezy trzpieniowe, głowice, wiertła i wiele innych maszyn stolarskich oraz narzędzi do CNC.
  NEWSLETTER