Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

Termin realizacji

1. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub w magazynach centralnych producentów.

2. Czas realizacji jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania przesyłki do klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.

3. Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

4. www.narzedziacmt.pl. zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru u producenta. W takim przypadku Nabywca zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany.

5. Czas otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Czas dostawy przesyłką kurierską wynosi 1 dzień roboczy w przypadku dostawy do dawnych miast wojewódzkich oraz 1 lub 2 dni robocze w przypadku dostawy do pozostałych miejscowości.

6. O przewidywanym czasie realizacji Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie potwierdzania przyjęcia zamówienia.

7. O dokładnym terminie czyli dzień dostarczenia przesyłki, Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie i przez e-mail w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu (prosimy o podawanie adresu e-mail)

8. Dokładną godzinę dostarczenia Nabywca może uzyskać dzwoniąc na info-linię DPD i podając numer przesyłki jaki znajduje się w potwierdzeniu e-mail.

NASZE SERWISY
ważne informacje do pobrania katalogi
Punta oferuje maszyny stolarskie do drewna i narzędzia do CNC. W ofercie również frezy palcowe, frezy spiralne czy frezy trzpieniowe, głowice, wiertła i wiele innych maszyn stolarskich oraz narzędzi do CNC.
NEWSLETTER