Aktualnie koszyk jest pusty
Podaj e-mail:
Podaj hasło:
Wybierz walutę  
poniedziałek - piątek od 8:00 do 16:00

Począwszy od 1962 roku aż po dzień dzisiejszy, produkty CMT są produkowane we Włoszech.

Firma CMT od ponad 40 lat produkuje wysokiej jakości narzędzia do obróbki drewna. Przez ten czas firma stała się międzynarodowym liderem w zakresie obróbki drewna, lecz jedna rzecz pozostaje niezmienna: wytwarzanie narzędzi tylko o najlepszej jakości.

Czy wiesz jak CMT tworzy swoje narzędzia? Zasada jest podobna jak przy wszystkich produktach wysokiej jakości tzn. nie tylko jest ważne co produkujesz ale również jak produkujesz. Każdy kto obrabia drewno wie, że aby uzyskać z drewna pożądany efekt, trzeba najpierw stworzyć projekt, starannie dobrać materiał i zacząć pracę korzystając z dostępnych technologii, swoich umiejętności i doświadczenia. Z produkowaniem narzędzi jest
zupełnie tak samo….

PROJEKT - Wytworzenie narzędzia zaczyna się od przejrzystego projektu i planu technologicznego. Dział techniczny firmy CMT posiada komputerową
technologie oraz doświadczonych inżynierów co zapewnia duży komfort pracy oraz długi czas użytkowania każdego z produktów CMT.

SUROWCE - W celu uzyskania narzędzi o najlepszej jakości potrzebny jest staranny dobór materiałówz których będą wykonane, dlatego firma CMT korzysta tylko z najlepszej klasy surowców.

PRODUKCJA - Ważne jest nie tylko co się produkuje ale też w jaki sposób, dlatego firma CMT cały czas inwestuje w najnowsze technologie. Powoduje to, że cały proces wytwarzania narzędzi, począwszy od nadania kształtu aż po wlutowanie węglikowego ostrza odbywa się całkowicie automatycznie. Wszystko przebiega pod okiem wykwalifikowanych inżynierów.

PRODUKT KOŃCOWY - Każde narzędzie firmy CMT jest powleczone pomarańczową powłoką PTFE, która jest znakiem rozpoznawczym firmy. Ta unikalna powłoka została stworzona w celu ochrony narzędzia przed tzw. paleniem oraz osadzaniem się resztek materiału.

KONTROLA JAKOŚCI - Firma CMT posiada bardzo rygorystyczne programy kontroli jakości jak również najnowocześniejszą technologie co zapewnia, że każde narzędzie jest wykonane precyzyjnie i dokładnie. Aby jeszcze dokładniej monitorować jakość swoich produktów, firma CMT jest w trakcie wdrażania systemu ISO 9001.

RECYKLING - Woda używana podczas produkcji, musi być wolna od zanieczyszczeń, które mogą osadzać się na maszynach, a tym samym niekorzystnie wpływać na proces wytwarzania narzędzi, dlatego firma CMT posiada wewnętrzne oczyszczalnie. Tak samo dzieje się w przypadku cieczy wykorzystywanej przy procesie ostrzenia. Tym sposobem firma CMT zapewniając najwyższą jakość swoim narzędziom jednocześnie dba o środowisko naturalne.

KOLOR POMARAŃCZOWY - ZNAK FIRMOWY CMT - Już od początku działalności CMT pomarańczowa powłoka była znakiem rozpoznawczym. W tym momencie „Pomarańczowe Narzędzia” są znane i cenione za swoją jakość i długą żywotność przez stolarzy.

CMT ORANGE TOOLS.

Produkujemy najwyższej jakości narzędzia od 1962 roku. Wciąż jesteśmy dumni umieszczając „Made in Italy” na naszych pomarańczowych narzędziach.

pobierz katalog w wersji pdf: KATALOG NARZĘDZI CMT ( 41,6 MB )

Robert Malinowski (2011-03-30 09:36)
NASZE SERWISY
ważne informacje do pobrania katalogi
Punta oferuje maszyny stolarskie do drewna i narzędzia do CNC. W ofercie również frezy palcowe, frezy spiralne czy frezy trzpieniowe, głowice, wiertła i wiele innych maszyn stolarskich oraz narzędzi do CNC.
NEWSLETTER